До уваги власників реєстраційних посвідчень на лікарські засоби або свідоцтва про державну реєстрацію виробів медичного призначення

Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

До уваги власників реєстраційних посвідчень на лікарські засоби або свідоцтва про державну реєстрацію виробів медичного призначення

Сообщение News » 21 сен 2014 17:40

До уваги власників реєстраційних посвідчень на лікарські засоби або свідоцтва про державну реєстрацію виробів медичного призначення

Управління фармацевтичної діяльності МОЗ України інформує учасників ринку, що Міністерством юстиції України зареєстровані накази з реалізації нового Порядку декларування змін оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, які можуть закуповувати заклади й установи охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів, а саме:
• спільний наказ МОЗ України та Мінекономрозвитку України від 20.08.2014 № 584/1011 «Про затвердження Порядку розрахунку оптово-відпускної ціни на лікарський засіб», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.09.2014 за № 1097/25874.
• наказ МОЗ України від 18.08.2014 № 574 «Про затвердження Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, порядок внесення до нього змін та форм декларації зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб та виріб медичного призначення», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.09.2014 за № 1096/25873.
Після набрання чинності вищезазначених наказів МОЗ України розпочне прийом документів на декларування змін оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, які можуть закуповувати заклади й установи охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів.
Разом з цим інформуємо, що на наступному тижні 25.09.2014 об 1600 год. в Міністерстві охорони здоров’я України планується проведення спільної нарада з представниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної інспекції з контролю за цінами та представниками власників реєстраційних посвідчень на лікарські засоби або їх уповноважених осіб з питань пов’язаних зі здійсненням процедури декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби.
Для участі у вищезазначеній нараді просимо в термін до 23.09.2014 р. до 1400 год. надати кандидатури (не більше 2 осіб від організації із зазначенням П.І.Б., посади, найменування організації) та перелік проблемних питань.

News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Re: До уваги власників реєстраційних посвідчень на лікарські засоби або свідоцтва про державну реєстрацію виробів медичного призначення

Сообщение News » 12 ноя 2014 19:59

Ігор Шкробанець – тимчасово виконуючий обов’язки Генерального директора Державного експертного центру МОЗ України

Шановні колеги!
За наказом Міністерства охорони здоров’я України від 05 листопада 2014 року № 159-о « Про виконання обов’язків Генерального директора Державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України».
Повідомляємо про те, що на період тимчасової відсутності Генерального директора Державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» Нагорної О.О. покладено тимчасове виконання обов’язків Генерального директора Державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» на Шкробанця Ігоря Дмитровича.

Ответить

Вернуться в «Государственное регулирование»